Lavabo de cuina 40/60, ZD-3322OR

Model núm .: ZD-3322OR
Mida global: 32 "x 19"
Mida del bol:
13 "x 17" (L)
16 "x 17" (R)
Profunditat: 10 "/ 10"

Detalls del producte

Descripció del producte


Introducció al rentador de cuina 40/60, ZD-3322OR


3322OR  (3).jpg


ZD-3322OR encarna el significat del luxe. De luxe en la sensació, la qualitat i la bellesa impressionant. Compta amb cantonades de raig zero i ranures elegants, exudant elegància. ZD-3320OR està dissenyat i fabricat per a ús comercial. Fabricat amb material pesat SUS304 i tècniques avançades de tractament de superfícies. El tractament superficial d'aquesta pileta no només requeria tècniques avançades i tecnologia, sinó també mà d'obra especialitzada per crear grans més suaus i més suaus. Grans que són més resistents a les ratllades i cridaners.


ZD-3322OR es produeix i es crea per a ús a llarg termini. Es tracta d'una inversió que dura gairebé tota la vida. S'hi integren diverses funcions de protecció perquè els usuaris puguin mantenir aquesta pileta convenientment. Compta amb subprocessos espolvorejats de forma gruixuda i uniforme per protegir-lo de condicions meteorològiques extremes o extremes. Coixins de control de soroll gruixuts, inodors i ecològics. Això minimitza els embussos que pertorben la llar. Prova de suportar l'ús constant i quotidià, aquesta pileta és la millor inversió a llarg termini per a vostè a casa.


Especificacions de la safata de cuina 40/60, ZD-3322OR

3322OR (5) .jpg

Model no                   

ZD-3322OR
Escriviu Fregadero fet a mà, radi zero
Mida global 32 '' x 19 ''
Mida del bol

13 "x 17" (L)

16 "x 17" (R)

Profunditat 1 0 "/ 10"
Material SUS 304
Gruix 16 calibres, calibre 18
Acaba Satin
Origen Xina
Mostra Disponible  

  Detalls del lavabo de cuina 40/60, ZD-3320OR

AS-Z3020 (1) .jpg

        Racó recte


AD-R3320L .jpg

Filtre de cistella


ZD-3318L (4).jpg

Acabat superficial satinatEmbalatge i càrrega d'incendis fets a mà d'acer inoxidable


Embalatge estàndard


1 PCS / CTN1.jpg 2.jpg 3.jpg
6.jpg 5.jpg 4.jpg


Sobre Symbolsink


  ◆ El principal proveïdor d'incendis de cuina d'acer inoxidable

El nostre humil començament va començar fa més d'una dècada. Formant part de la indústria durant molts anys, actualitzant i aprenent constantment, avançant-nos als últims equips de producció, explorant solucions innovadores i tenint una bona relació amb el nostre propi equip i amb els nostres clients. Aquestes són les coses que ens van ajudar a florir al llarg dels anys. Es tracta de la consistència i l'estabilitat. Associació estable amb clients, qualitat consistent, temps de lliurament estable, capacitat de producció estable, etc.


Creiem en la personalització no només dels productes, sinó també dels serveis. El que fa que el nostre equip de vendes sigui exclusiu dels altres és capaç de no només escoltar, sinó d'anticipar-nos a les necessitats dels nostres clients perquè el procés sigui més fàcil i còmode.


Fàbrica artesanal d'acer inoxidable factory.jpg
Preguntes freqüents


Q


Quin tipus d'embornals d'acer inoxidable s'utilitzen per produir els embornals?


A


Els nostres embornals estan fabricats amb acer inoxidable SUS 304. Les matèries primeres s'analitzen per assegurar la seva qualitat. El contingut de Chrome / nickle és avaluat per l'equip de recerca i desenvolupament de casa. Els productes de qualitat comencen amb matèries primeres de qualitat.


Q


Vens aquests embornals a nivell internacional?


A


Els abocadors estan dissenyats i exportats a Amèrica del Nord. A mesura que ens especialitzem en aquests mercats, trobareu que els nostres dissenys i mides són aptes per a aquest mercat. Per a aquells que estan investigant des d'altres països. Poseu-vos en contacte amb el nostre equip de vendes per obtenir més consultes.


Q


Necessito més embornals lliurats a l'abast, puc accelerar el lliurament?


A


La nostra capacitat de producció i comandes estan ben planificades. El lliurament ràpid ha de comunicar-se amb el nostre equip de vendes. Proporcionaran el temps de lliurament més ràpid possible durant aquest període.


Hot Tags: 40/60 pica de cuina, zd-3322or, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, venda a l'engròs, barata, millor preu
Investigació

Potser també t'agrada