Lavabo de cuina de cuina doble acer inoxidable 50/50, ZD-3118P

Model: ZD-3118P

Mida total: 31 1/4 "x 18 1/8"

Mida de la tassa:

16 1/8 "x 14" (L)
16 1/8 "x 14" (R)

Profunditat: 10 "/ 10"

Detalls del producte


Descripció del producte de lavabo de cuina d’acer inoxidable 50/50 dobles:


ZD-3118P és el lavabo de cuina de doble plat fet a mà d'acer inoxidable. La mida de les dues bols en aquesta pica és la mateixa. Així que podeu posar o fer coses diferents alhora. El diàmetre de 16 polzades és suficient per deixar caure la major part dels aliments a la cuina. Els embornals de cuina Symbolsink es fabriquen en una de les instal·lacions més avançades a nivell mundial utilitzant la força industrial T304 Acer inoxidable 18/10 de Posco, líder mundial en acer de qualitat. A causa del bon material, és més durador. Els canals base elegants estan inclinats cap a un drenatge posterior de 3.5 polzades compatible amb un colador o un triturador de residus. L'acabat satinat premium de Symbolsink, resistent als esgarrapades, respira un patró natural i de gra i un resplendor suau i suau que millora amb l'ús. Tant si cuines diàriament com si no, us ajudarà quan la pica sigui fàcil als ulls.

H3118D (4).JPG
H3118D (18).JPGH3118D (15).JPGEspecificació del lavabo de cuina d’acer inoxidable 50/50 dobles :


Model No

ZD-3118P

Material

Acer inoxidable 304

Mida general

31 1/4 "x18 1/8"

Mida de la tassa

16 1/8 "x14" (L)

16 1/8 "x14" (R)

Profunditat

10 "/ 10"

Tractament de superfícies

Satinat

Gruix

16 Gauge o 18 Gauge

Radius Corner

Zero Radius

Origen Malàisia

Els embornals d'acer inoxidable fabricats a Malàisia no tenen ANOTA ANTI-DUMPING i no tenen cap tarifa addicional.Embalatge de lavabo de cuina doble acer inoxidable 50/50 :

paquet de fregit fet a mà de doble tassa

Quant a Symbolsink:


Symbolsink és un fabricant líder de rentamans de cuina , amb una àmplia gamma de productes fabricats amb tecnologia avançada per superar els estàndards de la indústria. Per garantir una qualitat excepcional, els productes Symbolsink sempre es fabriquen amb materials de primera qualitat i dissenys d’avantguarda.

La pica és el cor de la cuina. Segons les estadístiques, l’ús de tot tipus d’articles a la cuina, la pica té la taxa d’utilització més elevada. En la preparació i neteja després dels menjars, hi ha més del 65% del temps que està directament relacionat amb la pica. És molt important triar un lavabo de cuina amb un bon funcionament. Una bona pica ens donarà una cuina còmoda i càlida.


盆 工厂 拼图 2.jpgPreguntes freqüents:


1. Quin és el temps de lliurament?

    Els piques solen estar preparats entre 6 i 8 setmanes després de rebre el dipòsit.


2. Com puc obtenir una mostra?

Us convidem a posar-vos en contacte amb el nostre equip de vendes per discutir detalls sobre la mostra. Estaríem encantats d’organitzar mostres que s’enviaran a l’adreça que heu especificat.


3. Com us assegureu que podreu proporcionar una gran quantitat d’enfons quan els necessitem?

     Una de les millors coses sobre els embornals fabricats és que són artesanals. Això significa que els embornals es poden produir segons les especificacions i el disseny del nostre client. Les nostres elevades capacitats de desenvolupament de productes poden dissenyar i crear embornals fabricats complexos i avançats. De fet, el nostre equip us guiarà a través de tot el procés i us assegurarà de la qualitat de la vostra pica.

Hot Tags: Pica de cuina 50/50 de doble recipient, zd-3118p, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, barat, millor, preu
Investigació

You Might Also Like