Pica de cuina de 36 polzades

Model: AS-Z3620
Mida global: 36 "x 21"
Mida del bol: 34 "x 16 1/2"
Profunditat: 10 "

Detalls del producte


Descripció del producte


Introducció al rentat de cuina de 36 polzadesAS-Z3620  正面背面拼图.jpg

Els dissabtes davantals del davanter, coneguts per augmentar de manera instantània l'aspecte luxós d'una cuina, són populars entre els propietaris per la seva bellesa atractiva. La safata de font de davantera es veu i se sent molt resistent. És una obra d'art. Quan investiu en alguna cosa que haurà d'utilitzar a llarg termini, és important escollir alguna cosa que no només es vegi bé, sinó que s'adapti a la vostra forma de vida. Hauria de ser capaç de fer que el vostre ús diari sigui convenient.


AS-Z3620 està dissenyat per a cuiners casolans. Es prova per resistir l'ús diari i constant. Les ranures es col·loquen i produeixen acuradament per evitar que l'aigua es col·loqui a la superfície de la pica. Es doblega amb precisió per drenar sense problemes l'aigua. L'alçada del bol contribueix a controlar les salpicadures d'aigua, mentre que la ubicació del darrere del centre permet un ampli emmagatzematge sota la pica. S'utilitza una tècnica de soldadura especial com a reforç addicional i per una bellesa superficial excepcional.


L'AZ-Z3620 és un dels dipòsits de cuina davantera d'acer inoxidable més gran, la seva grandària pot fàcilment pots grans i pa i pot acomodar gran quantitat de plats a la vegada. Molt adequat per a famílies i àrees comercials. L'arc del davantal s'adapta a una alçada estàndard. Els propietaris d'habitatges fàcilment podrien ajupir-se mentre utilitzava la pica. Symbolsink és conegut pel seu impressionant acabat superficial, un acabat molt resistent i elegant. I per descomptat, la pica està recoberta per sota amb gruixuts coixinets de control de so per controlar eficaçment els sons desordenats i evitar la condensació.
Especificacions del rentat de cuina de 36 polzades


AS-Z3620构线图.png

Model no                 

AS-Z3620

Escriviu

Fregadero fet a mà, radi zero                                                                                              

Mida global

30 '' x 21 ''

Mida del bol

28 "x16 1/2"

Profunditat

10 "/ 10"

Material

SUS 304

Gruix

16 calibres, calibre 18

Acaba

Satin

Origen

Xina

Mostra

Disponible 

Detalls de la pica de cuina de 36 polzades


AS-Z3020 (1) .jpg

Zero Radius Corner


AS-Z3020 (2) .jpg

Filtre de cistella


AS-Z3020 (3) .jpg

Front Davant ExposatEmbalatge de safata davantal


1.jpg S1: cartró


2.png

S2: 5 unitats de taula d'escuma


3.jpg

S3: Taula no teixida


4.jpg

S4: 6 ª placa d'escuma de pc


5.jpg

S5: Paquet de segells


6_ 副本 .png

S6: Carregant el contenidor


Sobre Symbolsink


   principal proveïdor d'incendis d'acer inoxidable

 

Qualsevol client que hagi treballat amb nosaltres coneix el nostre equip de vendes per a un servei complet i complet, saben que el nostre equip pensaria per endavant i que el procés de compra sigui el més suau possible. Coneixen al nostre equip de producció per produir i lliurar béns a temps. Coneixen al nostre equip directiu per gestionar eficaçment tots els aspectes de la nostra producció i lliurament. Coneixen al nostre equip de control de qualitat perquè sempre puguem assegurar la qualitat del nostre producte. Coneixen el nostre equip de recerca i desenvolupament per la seva capacitat de mantenir constantment la fàbrica de Symbolsink actualitzada.

 

Símbol: un bon crèdit es basa en el treball dur que cada membre del nostre equip ha contribuït. Ens assegurem que som un dels motius pel creixement del nostre client. La seva reputació i la satisfacció dels seus clients ens importa. Hem de pensar en solucions i serveis que donin suport a les seves necessitats. Al llarg dels anys, a mesura que augmenten les seves demandes, les demandes dels nostres embornals també han augmentat. Symbolsink s'assegura que ampliem les nostres capacitats per davant del desenvolupament del nostre client.


36 Inch Kitchen Sink
Preguntes freqüents


Q


Com assegureu-vos que podreu proporcionar una gran quantitat d'embornals quan els necessitem?


A


Symbolink planifica i organitza el lliurament a partir de la demanda dels nostres clients, quan tenen una gran demanda, el nostre equip crea un sistema que ens ajudaria a preparar i produir embornals. D'aquesta manera, es garanteix que els fregaments necessaris es lliurin a temps.


QQuines són les condicions de pagament?


A


El pagament varia i es basa en els nostres clients. El nostre equip de vendes negociarà unes condicions de pagament que beneficiarien ambdues parts.

Q


Puc visitar la vostra fàbrica i inspeccionar la vostra línia de producció?


A


Per descomptat, de fet us convidem. Tan sols contacteu amb nosaltres per concertar quan i com planeja visitar-nos i el nostre representant us donarà la benvinguda a fer una gira per la fàbrica. Podeu veure i comprovar personalment els equips utilitzats en la producció, la nostra línia de producció i molts més.


Hot Tags: Pileta de cuina de 36 polzades, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, venda a l'engròs, barata, millor preu
Investigació

Potser també t'agrada