Frontal 60/40 Aigüera doble frontal, AD-Z3321L

Model: AD-Z3321L

Mida total: 33 "x 21"

Mida de la tassa:

17 1/2 "x 16 1/2" (L)
12 1/2 "x 16 1/2" (R)

Profunditat: 10 "/ 10"

Detalls del producte


Descripció del producte


Introducció del rentamans davanters 60/40 davantals , AD-Z3321LAD-Z3320L 正面 背面 拼图 .png

La façana del davantal, una de les més demandades en acer inoxidable, és la peça central perfecta per a la cuina. Molt resistent i exquisit en estètica, el rentamans del davantal porta la cuina a un nivell completament nou.


L'AD-Z3321L disposa de bol doble amb 2 mides diferents. Està dissenyat específicament per a l'ús quotidià de la cuina. Amb 2 mides es pot designar cada bol per a diferents propòsits, cosa que fa que el rentat de plats, la preparació dels aliments i la neteja siguin molt convenient. Els nostres embornals es produeixen amb SUS304, que són provats per la seva qualitat. Aquest lavabo davant de la plataforma està dissenyat per tenir una alta eficiència. Les ranures es pressionen per maximitzar el flux d’aigua i evitar la retenció d’aigua. El nostre equip, que té una bona formació, utilitza una tècnica avançada de l'acabat de la superfície. Aquesta tècnica dóna lloc a grans graus d'acabat superficial. Els embornals estan recoberts per complet i uniformement per evitar la condensació en condicions meteorològiques extremes.


AD-Z3321L utilitza tecnologia de control de soroll ecològic, tots els costats estan coberts de gruixuts coixinets de so. El disseny del davantal es mesura i dissenya acuradament perquè pugueu inclinar-vos-hi còmodament.
Especificacions del lavabo 60/40 davant de doble envoltor, AD-Z3321L


Model No                 

AD-Z3321L
Escriviu Avant de la plataforma, zero radi                                                                                              
Mida general 33 '' x 21 ''
Mida de la tassa

17 1/2 "x 16 1/2" (L)

12 1/2 "x 16 1/2" (R)

Profunditat 10 "/ 10"
Material SUS 304
Gruix 16 Gauge, 18 Gauge
Finalitza Satinat
Origen Malàisia
Mostra Disponible
Els embornals d'acer inoxidable fabricats a Malàisia no tenen ANOTA ANTI-DUMPING i no tenen cap tarifa addicional . 
 

Avantatges del rentamans davanters 60/40 davantals , AD-Z3321L


AS-Z3020 (1) .jpg

        Racó recte


AD-R3320L .jpg

Colador de cistella


AS-Z3020 (3) .jpg

Front exposat de bolEmbalatge de la cuina del davant de davantal


Embalatge estàndard


1 PCS / CTN1.jpg 2.jpg 3.jpg
7.jpg 5.jpg 4.jpg


Quant a Symbolsink


盆 工厂 拼图 3.jpg

   Proveïdor líder de pica de cuina d’acer inoxidable

Symbolsink ha estat creant, dissenyant i fabricant embornals per a Amèrica del Nord des de fa més de 10 anys. El nostre equip es centra no només en la concordança, sinó també a superar les demandes del mercat. Centrant-nos en el mercat nord-americà i res més, ens ofereix una perspectiva i un coneixement diferents del mercat. Comprenem plenament les diferents necessitats i necessitats del mercat, incloent el seu alt nivell a la qualitat. Els nostres anys de perseverança i feina han estat els qui ens han donat la confiança dels nostres clients. El nostre treball mostra la dedicació del nostre equip per satisfer plenament els nostres clients. La nostra reputació ens va permetre treballar amb marques de prestigi. Des del disseny, la producció, la inspecció, l'embalatge i la càrrega, el nostre equip segueix uns procediments estrictes que maximitzen el nostre treball i asseguren que els embornals d'alta qualitat es lliuren a temps.PMFQ


Quant de temps té el termini de lliurament?


A


Els piques solen estar preparats entre 6 i 8 setmanes després de rebre el dipòsit.


Q


Quina forma de paga t acceptes?


A


Es prefereixen els pagaments de T / T


Q


Com puc obtenir una mostra?


A


Us convidem a posar-vos en contacte amb el nostre equip de vendes per discutir detalls sobre la mostra. Estaríem encantats d’organitzar mostres que s’enviaran a l’adreça que heu especificat.


Hot Tags: 60/40 davantal doble lavabo de lavabo, ad-z3321l, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, majorista, barat, millor, preu
Investigació

You Might Also Like